Sahra kocaeli izmit

jigolo bayanlar 29

Kocaeli’de dul bir kadınım ve cinsel arzularımı yerine getirecek bir jigolo arıyorum. Kocam vefat ettiğinden beri yalnız yaşıyorum ve bir erkekle birlikte olmanın zevkini özlüyorum. Birkaç arkadaşlık sitesi denedim ama hiçbiri beni bir jigolo gibi tatmin edemedi.

42 yaşındayım ve hala enerji ve tutku doluyum. Vücudum eskisi kadar sağlam olmayabilir ama bu seksten zevk almamı engellemiyor. Deneyimli ve benim gibi bir kadını nasıl memnun edeceğini bilen bir jigolo istiyorum. Yatakta bana ayak uydurabildiğiniz sürece yaş benim için sadece bir sayıdır.

Yakışıklı, çekici ve kendine güvenen birini arıyorum. Samimi olmadan önce beni güldürebilecek ve akşam yemeğinde ilginç sohbetler yapabilecek bir adam. Gizlilik de benim için çok önemli, bu yüzden bir ajans aracılığıyla buluşmayı tercih ediyorum.

Dul bir kadın olarak cinselliğimi keşfetmek ve tüm fantezilerimi gerçekleştirmek istiyorum. Ve bu yüzden Kocaeli’den bir jigolo kiralamayı seçiyorum. Benim için doğru erkek olduğunuzu düşünüyorsanız, ihtiyaçlarınıza uygun ajansla iletişime geçmekten çekinmeyin.

Birlikte unutulmaz anılar biriktirelim ve tutkumuzu daha önce hiç olmadığı kadar ateşleyelim. Yakında sizden haber almak için sabırsızlanıyorum!

Categories:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir