Ferah Bingöldeyim

kadin resimleri 61

Ben 37 yaşlarında olgun ve bakımlı bir bayanım.Adım Ferah Bingöl jigolo ajansı üyesiyim,bu ilde yaşıyorum yakışıklı partner arıyorum Daha ilkin bu siteden pek oldukça erkekle beraber oldum ve oldukça memnun kaldım. Her birisinde değişik fanteziler ile karşılaştım. Zevki doruklarına kadar yaşadım ve bazılarıyla ara ara görüşmekteyim. Titizlik benim için oldukça mühim.

Kişisel bakıma ehemmiyet veren, kaslı vücuda haiz olan erkekler tercihimdir. Kent olarak fark etmez. Seyahat yapmayı oldukça severim ve arada uyuşma olduğu taktirde kent dışına çıkabilirim. Sınır tanımaz bir yapım vardır. Yaş olarak da 25-35 yaş tercihimdir. Yaşıma karşın oldukça genç bir görünüme sahibim.

Erkenden yaşanmış olan mutsuz bir evliliğin sonucu olarak bende mutluluğumu güzel kadın bulmaya çalışan erkeklerde aramaya başladım. Evliliğimde gördüğüm kalitesiz sex yaşamına tekrar dönmemek için bende Bingöl jigolo sitesi beraberliklerimle tanıştığım erkeklerle o günlerde yaşamadığım kadar yakıcı davranmaya başladım. Sizlerle görüştüğümde kendimi her hanımdan daha özgür olarak hissediyorum. Yaşadığım cinsellikle de özlediğim tatminleri yaşarken, sizin içinde emsalsiz bir ilişki yaşanır. 24 yaşlarında, papatya kadar güzel ve sarı saçlı biriyim. 169 uzunlukta, narin yapıda ve mavi gözlüyüm.

Categories:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir