Eda Ağrıdayım

kadin resimleri 27

Merhabalar, benim adım Eda, Ağrı’da yaşıyorum jigolo arıyorum Dul bir bayanım. Cinsellik ile ilgili ihtiyaçlarımı karşılamak için internette gezinirken bir arkadaşlık sitesine denk geldim ve fazlaca ilgimi çekti.  Derhal oradan müracaat yaptım ve fazlaca süratli bir halde geri dönüş yaptılar. Yaşadığım o gece muhteşemdi.

Eski kocamla yaşayamadığım her şeyi fazlası ile bana yaşattı. Neyi iyi mi yapacağını o denli iyi bilen bir profesyoneldi ki benim hiçbir şey söylememe gerek dahi kalmıyordu. Sonrasında onun birkaç jigolo arkadaşı ile daha tanıştım. Kimi zaman iki kişiden fazla oluyoruz artık.

Bu ilde fazlaca tanıdığım yok boş zamanlarımda porno izleyen biri oldum, bende arzu ederdim yakıcı hardcore sert sikiclerin içinde kalıp tost olmak,Bayanlar binmiş olduğu dalı kesmezlermiş bir düşünün 21 santimetre kalınca damarlı bir yarrak yiyecek kadar güzel bir duygu yoktur.BDSM kültürüne haiz bir kadınım, çeşitli kırbaçlar sex oyuncakları tokalar kelepçeler ile daha fazlaca hazza ulaşabiliyorum.Eğer Ağrı jigolo sitesi üyesiysen bana ulaş.

Categories:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir