Cenk Rizedeyim

my image00011

Zengin dul bayanların arzularını yerine getirme konusunda deneyimli profesyonel bir jigoloyum. İsmim Cenk ve Rize ilinde ikamet etmekteyim. Daha önce evlendim ama şu anda bekarım ve cinsel olarak bir ilişkiye açım. Kadınları nasıl memnun edeceğini bilen doyumsuz ve sert bir insanım. Farklı fantezilerde size eşlik edebilecek birini arıyorsanız o zaman ben sizin için mükemmel bir insanım.

Hizmetlerim hem grup seks hem de bire bir seansları içeriyor. Uzun yıllardır bu mesleğin içindeyim ve müşterilerimi nasıl tatmin edeceğimi biliyorum. Ayrıca yeni şeyler denemeye ve en çılgın cinsel arzularınızı yerine getirmeye açığım.

Uzmanlık alanlarımdan biri göğüslerimle Amerikan oral ilişki vermektir. Göğüslerim sadece boyutlarıyla sizi mutlu etmekle kalmaz, aynı zamanda uçlarıyla da sizi şaşırtır. Büyük meme uçlarımın ağzınızı doldurma hissi size farklı bir zevk verecektir.

Göğüs güzelliğini çok ciddiye alıyorum ve her zaman erotik görünürken göğüslerimin şeklini geliştiren iç çamaşırları seçiyorum. Ön sevişme, iki kişi arasındaki zevki ve yakınlığı artırdığı için benim için herhangi bir cinsel karşılaşmanın önemli bir parçasıdır.

Ancak bir şirkette Üst Düzey Yönetici olarak yoğun programım nedeniyle belirli zamanlarda anlık görüşmelere yanıt veremeyebilirim. Ancak emin olun, buluştuğumuzda tüm arzularınız beklentilerinizin ötesinde yerine getirilecektir.

Sitemizdeki tüm faaliyetlerin kayıt altına alındığını ve yasal prosedürler kapsamında olduğunu lütfen unutmayın. Bu yüzden benimle unutulmaz anlar geçirmek istiyorsanız, beni istediğiniz zaman aramaktan çekinmeyin.

Categories:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir