Berke Tekirdağdayım

my image00019

Selamlar ben Berke Tekirdağ jigolo ajansı üyesiyim, Bu ilde Zengin dul kadınlar ile görüşmek istiyorum,35 yaşında 1.80 boylarında esmer karizmatik birisiyim ufak şehirlerde ki kadınların erkek sıkıntısı çektiğini fark edince arkadaşlık sitesi üyesi olarak kadınlarla birlikte olmaya başladım.2 saat 150 TL gibi rakamlarla işimi yapmaktayım.

Emlak sektöründe çalışıyorum sinemaya gitmeyi ve alışverişi çok severim dileyen olursa cinsellik dışında farklı aktiviteler de yapabiliriz.

Merhabalar, çayın tiryakileri nasıl ince belli bardakta çayı yudumlamayı seviyorlarsa, zevk tiryakileri de, ince belli güzellerin zevklerini yudumlamayı severler. İnce belli Tekirdağ bayan arkadaş arayanlardan biriyim.

Berke bu tarz kadınların hayranları için idealdir. Belimin inceliğini tarif edersem, elleriniz biraz iriyse iki elinizle rahatlıkla belimi kavrayabileceğiniz bir incelik var diyebilirim.

Tekirdağ jigolo siteleri Kalçamın güzelliğine ve belimin inceliğine dayanamayan bütün yakışıklı müşterilerim vajinamın zevklerine doyamadıkları halde diğer tarafı da merak etmeye başlarlar. En sonunda daha çok kendilerini tutamayıp, hiç denememiş olsalar bile ters ilişki talebinde bulunurlar.

Categories:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir