Bedia Elazığdayım

my image00174

Merhaba Elazığ jigolo arıyorum , ben Deli Bediş 🙂 Bu isim normal olarak takma ismimdir. Bu isim de öylesine verilmiş bir isim değil normal olarak. Ne vakit nerede olacağım ve ne yapacağım belli olmadığından bu şekilde bilirler beni. Karşımdaki insanoğlunun da benim şeklinde deli dolu olmasını isterim.

elazığ jigolo arıyorum

Canımız o an nerede olmak istiyorsa oraya gidebileceğim, sınırları olmayan sikici adaylarım bana yazsınlar. Evli olanlar hariç hepimiz yazabilir. Elazığ jigolo olmak isterim Cinsellikte de hususi yeteneklerim bulunduğunu söylemeden edemicem. E daha ne duruyorsun öyleyse. Bana yaz.

Otel yada ev görüşmesi yapıyorum kendi temizliğime ve bakımım mevzusunda devamlı oldukca dikkatliyimdir. Bana istediğiniz fantezinizi ve isteklerinizi söylemekten çekinmeyin bu sebeple ben yeniliklere açık sınırsız cinsellik seven bir jigolo sitesi ile hayallerinizi benimle gerçekleştirmek isterseniz bana ajans aracılığı ile ulaşabilirsiniz.Aradığım karakterlerin başlangıcında, güvenilir, sadakat, eli yüzü muntazam, karşısındaki insana kıymet veren, sadakatle bağlanan biri.

Beraber eğlenebileceğim ve dertlerimi paylaşabileceğim bir cinsellik arıyorum. Benim kriterlerime uygun biri var ise eğer mesajını heyecanla temenni ediyorum.Kişisel bakımıma ve dış görünüme fazlasıyla dikkat gösteren birisiyim. Burada yer edinen fotoğraflarımdan ve benimle irtibata geçtiğinizde size yollayacağım fotoğraflardan bunu rahatça anlayabilirsiniz. Benim kişisel bakımıma ve dış görünüme gösterdiğim özeni karşıdaki bayanın da göstermesini kesinlikle isterim.

Categories:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir